hidrolik vinç imalat-katlanır bomlu vinçler Hakkımızda!

Köklü ve tecrübeli kadroya sahip olup bünyesinde konusunda uzman olan ve AR GE çalışmalarına önem veren özellikle hidrolik vinç imalatı,güverte vinçleri,makaslı platform,hidrolik platform gibi tüm branşlarda yılların deneyimli makine mühendisleri, teknisyenleri, teknikerleri ve konularında yılların tecrübelerine sahip teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu güven ve destek ile her geçen gün büyümekteyiz.

Zamanla talepler doğrultusunda vinç sektöründe ataşman üretimine de ağırlık vererek zaten içinde bulunduğu sektöre yeni makina imalatları ile tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek hizmet etmektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelen talepler doğrultusundaki ve bünyesindeki mühendislerin ARGE çalışmaları ile mobil vinç ve marin vinç sektörünün ihtiyaçları olan hidrolik vinçler, ve özel proje makinaları imalatları süren makina çeşitlerimizdendir. Öncelikli olarak Afrika Avrupa ve asya kıtalarına pek çok ülkeye olan ihracatımızda yenileride eklemek hedeflerimizin bazıları olmakla beraber imalatlarımızın tümü ÖZUYAN MAKİNA garantisinde olup müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz olmuştur.
Her geçen gün dünyada PUMA ailesine katılan siz çok değerli işletmelere sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Tüm vinçlerimiz BURAVERITAS tarafından test ve gözetim serfitikalıdır

İMALATLARIMIZ

KATLANIR BOMLU VİNÇLER

TELESKOPİK BOMLU VİNÇLER

ARAÇ ÜSTÜ VİNÇLER

GÜVERTE VİNÇLERİ

KATANER BAKIM ARAÇLARI

HİDROLİK PLATFORMLAR

POMPA SÖKME VİNÇLERİ

HURDA POLİMLİ VİNÇLER

TOMRUK VİNÇLERİ

AVRUPA VİNÇ ŞATIŞI MONTAJI

HYVA VİNÇLERİ YETKİLİ SATICISI

 

Our company was established in 1966 and manufactures hydraulic truck cranes and Ship deck cranes with PUMA brand.

hidrolik vinç imalat-katlanır bomlu vinçler vizyonumuz!

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak. Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Türkiye'de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.

hidrolik vinç imalat-katlanır bomlu vinçler Misyonumuz!

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde,yaptığı tüm projeleri kaliteli,sorunsuz ve zamanında yerine getirerek,en mükemmel sonuca ulaştırmak. Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmak. Sektörle ilgili teknik ve idari şartnameleri,uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel olarak takip etmekte ve üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir eser olarak teslim etmek. Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle,tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliğin üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip,insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmak.